Menu

021-74327

مرکز دانلود هانی تک

دانلود سوماترا

Sumatra PDF نرم افزار کوچکی است که جهت باز کردن فایل های PDF به کار می رود این نرم افزار با حجم حدود 6 مگابایت بیشتر نیازهای شما را برآورده می سازد. از آنجایی که دفتر کار مجازی هانی تک فکس های دریافتی را بصورت PDF در می آورد وجود یک نرم افزار برای مرور این فایل ها الزامیست .


دانلود مستقیم
دانلود تیم ویور

Team Viewer یک نرم افزار ارتباط از راه دور می باشد با استفاده از آن کارشناسان ما می توانند از راه دور تنظیمات لازم را انجام دهند. بدیهی است که برای استفاده از این نرم افزار نیاز به وجود ارتباط اینترنتی می باشد. حتما قبل از تماس با واحد پشتیبانی این نرم افزار را دریافت و روی کامپوتر خود داشته باشید .


دانلود مستقیم
دانلود وین اس سی پی

Winscp یک نرم افزار برای جابجایی و تغییر در فایل های دفتر کار همراه می باشد این نرم افزار صرفا جهت استفاده توسط کارشناسان ما می باشد بهتر است قبل از تماس با پشتیبانی این نرم افزار را دریافت و روی کامپیوتر خود نگه دارید .کارشناسان ما هنگام رفع اشکال ممکن است به این نرم افزار نیاز داشته باشند.


دانلود مستقیم


دانلود سافت فون ویندوز

3CX Phone یک تلفن نرم افزاری است که جهت استفاده روی سیستم عامل ویندوز می باشد با استفاده از این نرم افراز می توانید دستگاه کامپیوتر خود را به یک تلفن تبدیل کنیدو با استفاده از اسپیکر و میکروفن یا هد ست به تماس های خود پاسخ دهید.


دانلود مستقیم
دانلود سافت فون اندروید

GS wave یک تلفن نرم افزاری مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد این نرم افزار بسیار کامل بوده و تلفن هوشمند شما را به یک تلفن SIP تبدیل می کند. از مزایای این نرم افزار برقراری ارتباط با لیست مخاطبین و گزاراشات تماس تلفن هوشمند شما می باشد.


دانلود مستقیم
دانلود سافت فون ایفون

Zoiper sip softphone یک تلفن نرم افزاری مخصوص دستگاه های مجهز به IOS می باشد (محصولات شرکت اپل) این نرم افزار در واقع گوشی شما را به یک تلفن sip تبدیل می کند .دانلود مستقیم