Menu

021-74327

honeytechما برای کسب و کار شما یک پیشنهاد لوکس داریم.

طراحی پورتال (پرتال) و یا وب سایت سازمان شما با هانی تک

طراحی سایت و طراحی پورتال

خدمات طراحی پورتال "هانی تک"

پورتال "هانی تک" بستری امن برای یکپارچه سازی اطلاعات سازمانی شما می باشد . در طراحی پورتال (پرتال) از قلب تپنده  یک نرم افزار تحت وب , مبتنی بر تکنولوژی ASP.Net مایکروسافت استفاده شده و توسعه یافته است .

ما با درک کامل از نیاز های امروز مدیران و سازمان ها , مبنی بر داشتن سیستم های یکپارچه اقدام به طراحی پورتال (پرتال) نموده ایم , به شکلی که کاربران سازمان شما بدون نیاز به داشتن تخصص و یا دانش فنی در مدت زمان کوتاهی می توانند تبدیل به کاربران حرفه ای این پرتال شوند و در سطوح مختلف سازمان آن را راهبری و مدیریت کنند .

معرفی پورتال هانی تک
طراحی پرتال

طراحی پورتال (پرتال) یا طراحی وب سایت ؟

یکی از دغدغه های مدیران در سطوح مدیریتی سازمان چالش انتخاب مابین پورتال و یا وب سایت برای کسب و کارشان می باشد . قبلا در مقاله ای در همین سایت به تفصیل به تفاوت پورتال و وب سایت پرداخته ایم .

ما در طراحی پورتال (پرتال) "هانی تک" برای این چالش هم راه کاری ارائه کرده ایم . پرتال "هانی تک" در عین قدرتمندی در مدیریت فرایند های سازمان شما , می تواند به عنوان یک وب سایت هم عمل کند بدین شکل که شما در عین حال که ویترینی زیبا برای ارائه خدمات و یا محصولات خود دارید . پورتالی قدرتمند برای مدیریت کسب کار خود نیز دارید . بدین ترتیب هم در هزینه منابع سخت افزاری صرفه جویی کرده اید و همچنین هزینه های مربوط به تهیه و نگهداری را با تجمیع وب سایت و پورتال به حداقل ممکن رسانده اید .

آنچه در طراحی پورتال برای ما اهمیت دارد

 • مدیریت سطوح دسترسی

  شما به آسانی می توانید دسترسی های لازم در سطوح مختلف از جمله پورتال ، زیر پورتال ، صفحه و ماژول را برای اعضا سازمان خود فراهم سازید .

 • طراحی پورتال به صورت ماژولار

  شما می توانید قابلیت های جدید را بنا به نیاز سازمان خود در هر زمان به پورتال خود اضافه نمایید . برای پیاده سازی فرایند های جدید سازمان خود نیاز به تغییر زیر ساخت پورتال ندارید . این امر با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان امکان پذیر می باشد .

 • امکان تعریف زیر پورتال

  اگر شما یک دفتر مرکزی و چندین شعبه دارید دیگر لازیم نیست برای هر شعبه یک پورتال خریداری نمایید , بلکه شما فقط یک پورتال برای دفتر مرکزی خریداری می کنید و برای هر شعبه یک زیر پورتال با تمامی امکانات پورتال اصلی ایجاد می نمایید .

ویژگی های طراحی پورتال هانی تک
 • قابلیت شخصی سازی

  جدا بودن سطوح مختلف توسعه و طراحی در این پورتال قابلیت شخصی سازی در  واسط کاربری را متناسب با سلیقه شما فراهم ساخته است .

 • هزینه اندک توسعه و نگهداری

  برای توسعه و نگهداری پورتال سازمان خود نه به استخدام نیروی فنی نیازمندید و نه به قراردادی جدید با شرکت ما . ما هر آنچه شما برای توسعه و نگهداری پورتال سازمان خود نیازمندید را از قبل برای شما فراهم ساخته ایم .

 • طراحی مقیاس پذیر

  یکی از چالش های ما در طول طراحی پورتال امکان استفاده از این بستر در مقیاس های مختلف با بودجه های مختلف بود . امروز مفتخریم که از این چالش سربلند بیرون آمده و پورتالی متناسب با ابعاد سازمان و یا بودجه شما فراهم ساخته ایم .

طراحی پورتال سازمانی

طراحی پورتال سازمانی

پورتال سازمانی "هانی تک" در واقع پورتالی برای پیاده سازی فرایند های مورد نیاز یک سازمان می باشد . ما در طراحی این پورتال سازمانی فاکتور  سرعت و سهولت در اجرای امور سازمانی شما را مد نظر داشته و سپس اقدام به توسعه آن نموده ایم . پورتال سازمانی "هانی تک" قابلیت اضافه کردن فرایند های جدید متناسب با کسب کار سازمان شما را دارد . در واقع شما با داشتن این پورتال در سازمان خود , بدون محدودیت در زمان و مکان به کسب کار خود اشراف کامل خواهید داشت .

طراحی پورتال خبری

پورتال خبری "هانی تک" با مدیریت فرآیند انتشار خبر شامل : درج خبر ، ویراستاری خبر ، انواع تاییده های مدیریتی , باعث بالا رفتن کیفیت در انتشار اخبار و مقالات پایگاه خبری شما خواهد شد .

ما در طراحی پورتال خبری از پیشرفته ترین امکانات در جهت محافظت از حق انتشار برای صاحب امتیاز خبر استفاده خواهیم کرد . از دیگر امتیازات مهم پورتال خبری در شرکت "هانی تک" می توان به رعایت اصول طراحی بهینه برای موتور های جستجو اشاره کرد , که این امر باعث بالا رفتن آمار بازدید از پایگاه خبری شما خواهد شد . شما می توانید با امکانات و نحوه تولید پرتال خبری در صفحه طراحی سایت خبری آشنا شوید .

طراحی پورتال خبری
طراحی پورتال فروشگاهی

طراحی پورتال فروشگاهی

از ویژگی های طراحی پورتال فروشگاهی "هانی تک" می توان به طراحی کاملا واکنشگرا و طراحی بهینه شده برای موتور های جستجو اشاره نمود . ما در طراحی فروشگاه اینترنتی امکاناتی چون سیستم مدیریت انبار ، مدیریت فرایند فروش ، سیستم های تخفیف گذاری ، سیستم های تخفیف گروهی ، جستجو گر قدرتمند محصولات ، دسته بندی پیشرفته و گزارش گیری های متنوع از عملکرد فروش و درامد را فراهم ساخته ایم . که تمامی این امکانات به افزایش سطح فروش و سودهی فروشگاه اینترنتی شما کمک شایانی خواهد نمود . امکانات پورتال فروشگاهی هانی تک را در صفحه طراحی فروشگاه اینترنتی بررسی نمایید .

آخرین مقالات طراحی سایت و طراحی پورتال

طراحی سایت و یا طراحی پورتال

امروزه با توجه به وارد شدن دنیای مجازی و اینترنت به زندگی مان , طراحی سایت و داشتن یک وب سایت برای معرفی محصولات و خدمات تجارتمان به امری لازم و ضروری تبدیل گردیده است که تیم " هانی تک " با بررسی ابعاد وجودی و حیطه فعالیت سازمان شما اختصاصی ترین طراحی سایت و پورتال را در اختیار شما قرار می دهد لازم به ذکر است در صورت عدم رضایت شما از طراحی سایت و یا طراحی پورتال تیم " هانی تک " بدون هیچ قید و شرطی تمامی وجه پرداخت شده را عودت می دهد

بهترین طراحی سایت , بهترین طراحی پورتال و کمترین هزینه

ما با در اختیار داشتن طیف وسیعی از امکانات و انعطاف پذیری بالا در طراحی سایت و یا طراحی پورتال , این قابلیت را داریم تا متناسب با بودجه مورد نظر شما حرفه ای ترین طراحی سایت و یا طراحی پورتال را در اختیارتان قرار دهیم , لازم به ذکر است پس از پایان طراحی سایت و یا طراحی پورتال خود اگر از طراحی به هر دلیلی رضایت نداشتید , تمام وجه پرداختی به شما عودت داده خواهد شد .

طراحی سایت یا طراحی پورتال ؟

در اغلب اوقات معنا و مفهوم طراحی سایت با طراحی پورتال به یک مفهوم معنا می گردد در صورتی که حقیقت امر چیز دیگریست , هدف از طراحی پورتال سازماندهی و مدیریت اطلاعات , اسناد و مدارک سازمانی و همچنین تعریف دسترسی های مختلف برای افراد جهت دستیابی به اطلاعات می باشد و هدف از طراحی سایت معرفی خدمات و یا کالا و ... به بازار مشتریان می باشد . از دیگر خدمات گروه مهندسی " هانی تک " طراحی پورتال سازمانی برای سازمان های دولتی و خصوصی می باشد .

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

امروزه با توجه به روند رو به بالای جمعیت و افزایش ترافیک و آلودگی هوا , کمتر کسی جهت خرید یک سری از کالا ها و ملزومات مصرفی به خارج از منزل و جستجو در بازار می پردازد و اکثریت در دنیای مجازی کالای خود را بررسی و انتخاب می نمایند . یک طراحی سایت مناسب می تواند کالای شما را به بهترین نحو به مشتریان عرضه نماید .

طراحی سایت و بهینه سازی سایت و سئو

یکی از راهکار هایی که باعث افزایش درآمد کسب و کار می شود افزایش بازدید کننده و مخاطب وب سایت تان می باشد که تیم " هانی تک " با تکیه بر تجربه و دانش خود در زمینه طراحی سایت , برنامه نویسی و بازاریابی آنلاین می تواند در جهت افزایش مشتریان تان در حیطه بازاریابی آنلاین کمک به سزایی داشته باشد . این کمک رسانی منجر به بالا آمدن نام کالا و یا خدمات شما در نتایج جستجوی گوگل و دیگر موتور های جستجو می شود , البته باید صبور باشید تا جایگاهی همیشگی و مطمئن در نتایج اول گوگل برای شما حاصل گردد . شما می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره کاملا رایگان ما در این حیطه استفاده نمایید .

طراحی سایت و طراحی واکنش گرا

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اشباع شدن دستگاه های هوشمند مانند موبایل , تلویزیون , تبلت و ... و قابلیت اتصال هر کدام به دنیای مجازی و اینترنت طراحی سایت و طراحی پورتال باید به گونه ای باشد که در هر کدام از این دستگاه های هوشمند به بهترین شکل قابل نمایش باشد . البته به اعتقاد ما , طراحی های واکنش گرا دیگر یک امتیاز محسوب نمی شوند بلکه عدم طراحی واکنش گرا یک امتیاز منفی در طراحی سایت و یا طراحی پورتال محسوب می گردد .