Menu

021-74327

آموزش میکروتیک

آموزش میکروتیک

نکات اولیه امنیتی در میکروتیک
اقدامات امنیتی از مهمترین کارهاییست که باید روی وسایل متصل به شبکه انجام داد . در این قسمت از سری مقالات آموزش میکروتیک به اقدامات اولیه و سطحی امنیتی روی میکروتیک می پردازیم و در آینده اقدامات پیشرفته تر را توضیح خواهیم داد .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : اردیبهشت 18, 1395 09:15

 تنظیمات اولیه روتر بورد میکروتیک
در این قسمت از سری مقالات آموزش میکروتیک وارد مراحل عملی می شویم در ابتدا با تنظیمات ابتدایی شروع می کنیم که شامل تنظیمات NTP و DNS میشود شاید در ابتدا زمانی که شما هنوز به میکروتیک تسلط ندارید این تنظیمات مقداری گنگ باشد ولی نگران نباشید اگر در چند قسمت آینده هم با ما همراه باشید این مشکل حتما حل خواهد شد .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : اردیبهشت 10, 1395 16:53

اتصال به روتربورد میکروتیک
در قسمت سوم آموزش قصد داریم روش های اتصال به روتر جهت کانفیگ میکروتیک  را توضیح دهیم و نگاهی گذرا به winbox و CLI میکروتیک خواهیم داشت از آنجایی که اتصال به روتر مقدمه همه کار هایی است که روی روتر انجام خواهیم داد این قسمت از اهمیت بالایی برخوردار است و انتخاب بهترین روش اتصال نقش بسزایی در امنیت روتر شما خواهد داشت .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : اردیبهشت 04, 1395 08:00

 نصب RouterOS  روی Vmware و روتربورد میکروتیک
در این قسمت از آموزش ، به نصب RouterOS روی مجازی ساز VMware می پردازیم . و روش های مختلف نصب را آموزش می دهیم در ادامه بحث نصب RoterOS را روی روتر بورد های میکروتیک آموزش می دهیم و راهکار های باز گرداندن میکروتیک به تنظیمات اولیه سازنده را بیان خواهیم کرد.

ادامه مطلب...

تاریــــخ : فروردین 27, 1395 16:09

دوره های میکروتیک | آشنایی با میکروتیک
در قسمت اول آموزش به مقدمات خواهیم پرداخت , خلاصه ای از تاریخچه شرکت میکروتیک را بیان خواهیم کرد سپس توضیحات مختصری درباره دوره های آموزشی میکروتیک خواهیم داد و در ادامه سطوح مختلف لایسنس در میکروتیک را بررسی می کنیم در آخر هم روش روشن کردن روتربرد را آموزش میدهیم .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : فروردین 21, 1395 08:42

صفحه 2 از 2ابتدا   قبلی   1  [2]  بعدی   انتها