Menu

021-74327

دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری در شرکت هانی تک


در زمینه امنیت و نظارت پیرامونی راه کار های فراوانی وجود دارد اما استفاده از سیستم های نظارت تصویری مبتنی بر دوربین مداربسته , راه کاری مطمئن و همیشگی خواهد بود . گروه فنی و مهندسی هانی تک با تجربه 10 ساله در سیتم های نظارت تصویری و دوربین های مدار بسته آماده ارائه راه کار های نو و متناسب با بودجه شماست .

دوربین مدار بسته

هانی تک و دوربین مدار بسته


انجام پروژه های نظارت تصویری و دوربین های مدار بسته با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در گروه های صنعتی و کارخانجات , این امکان را برای مشتریان ما فراهم ساخته تا با خیال آسوده پروژه ای دوربین مداربسته و نظارت پیرامونی واحدهای تولیدی و صنعتی خود را به ما بسپارند . امنیت دوربین های مداربسته و امنیت شرکت اجرا کننده برایندی دارد که حاصل آن آرامش و امنیت در کسب و کار شما می باشد . گارانتی در اجرا به مدت 5 سال و تضمین بهترین کیفیت و قیمت در خرید دوربین مدار بسته , هدیه ما به شما می باشد .
اجرای پروژه دوربین مدار بسته در هانی تک
استفاده از سیستم های پیشرفته و راه اندازی دوربین های مداربسته همچون آنالوگ ، دیجیتال و یا ترکیبی ( هیبریدی ) و همچنین اضافه کردن هوش مصنوعی به پروژه ها , مطابق با نیاز های سازمان شما ، می تواند تمام نیازهای مربوط به مسائل امنیتی شما را پاسخ گو باشد ، انتخاب بهترین راهکار ارائه شده توسط شرکت خرید و فروش دوربین های مدار بسته یا همان "هانی تک" می تواند علاوه بر صرفه جویی در هزینه های خرید دوربین مدار بسته و اجرای پروژه های نظارت تصویری , عمر مفید سیستم را تا حد چشم گیری افزایش دهد .


پروژه دوربین مدار بسته


در زیر عکس هایی از پنل کاربری سیستم حفاظتی و دوربین مدار بسته یک کارخانه را مشاهده می نمایید :آخرین مقالات دوربین های مداربسته