Menu

021-74327

بهینه سازی وب سایت - SEO

بهینه سازی وب سایت - SEO

خدمات سئو و بهینه سازی سایت
برای خدمات سئو و بهینه سازی سایت خود از آموزش ها و خدمات سئو SEO رایگان هانی تک استفاده نمایید.جایگاه اول موتور های جستجو حق شما می باشد.

ادامه مطلب...

تاریــــخ : مرداد 22, 1397 19:18

10 ابزار مفید برای بررسی سئو سایت
امروزه که سئو سایت اهمیت فراوانی پیدا نموده است ابزارهای بررسی سئو سایت بیش از پیش رواج یافته اند , ما در این مطلب به توضیح 10 ابزار بررسی سئو سایت پرداخته ایم که شما می توانید به وسیله آن ها وضعیت سئو سایت خود را بررسی نمایید .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : مرداد 25, 1395 14:36
نویسنده : حسین شاطری

آیا وب سایت من دچار پنالتی گوگل شده است ؟
یکی از بلاهایی که ممکن است سر وب سایت شما بیاید پنالتی گوگل می باشد یا شاید هم این بلا بر سر وب سایتتان آمده باشد . برای این که مطلع شوید وب سایتتان دچار گوگل پنالتی شده است یا نه ؟ پیشنهاد می کنم این مطلب مفید را از دست ندهید .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : اردیبهشت 06, 1395 17:05
نویسنده : حسین شاطری

عملکرد و تاثیر ساب دامنه بر روی سئو
آیا گوگل برای سایت هایی که در نام دامنه و یا ساب دامنه آن ها از کلمات کلیدی استفاده شده باشد امتیاز ویژه ای قائل می باشد ؟ در ادامه شما را با تاثیر نام دامنه و تاثیر ساب دامنه بر سئوی سایت آشنا خواهیم کرد .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : بهمن 05, 1394 10:07

چگونه یک محتوای با کیفیت برای کاربران سایت تولید کنیم ؟
محتوای سایت خود را فقط برای کاربرانتان تولید نمایید تا از افزایش فروش محصولات خود در آخر ماه هیجان زده شوید . بهترین راه برای جذب مخاطب گوش دادن به حرف های آنها و عمل کردن به آنچه که نیازشان است می باشد .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : بهمن 03, 1394 10:18

keyword stuffing چیست و چه ضررهای برای سئو دارد ؟
روش keyword stuffing یکی از روش های قدیمی برای بالا بردن رتبه سایت در کلمات کلیدی مورد نظر بوده ولی با ورود الگوریتم پاندای گوگل این روش به یک کابوس برای وب مستران تبدیل شده .در ادامه با ضرر ها ی استفاده از این روش آشنا شوید .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : بهمن 01, 1394 09:22

Trust Rank چیست و چگونه بر سئو سایت تاثیر میگذارد ؟
رتبه اعتماد یا همان Trust Rank یکی دیگر از فاکتورهای غیر رسمی سئو می باشد که با استفاده از عددی بین 0 تا 10 سنجیده می شود . لازم به ذکر است که تراست رنک بر خلاف Page Rank گوگل که تا سال 2013 به هر صفحه ای از وب داده می شد , اعتباری است که به کل دامنه داده می شود و نه فقط به یک صفحه از وب سایت .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : دی 28, 1394 10:04

خزنده ها و روبات های گوگل به چه صورت کار می کنند ؟
آنچه به معنی خزنده ( Robots- Spider-Crawler) گوگل به خود گرفته است در اصل نرم افزارهای تحت وبی هستند که با الگوریتم های هوشمند و پیچیده ای که گوگل برای آنها تهیه کرده است وارد صفحات وب می شوند و با دیدن لینک هایی که در این صفحات قرار دارند به آن لینک ها خزیده می شوند .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : دی 26, 1394 10:01

آیا انتخاب هاست مناسب بر روی سئو یک سایت موثر است ؟
در این مطلب به صورت خلاصه می خواهیم تاثیراتی که یک هاست می تواند بر سئوی سایت هایی که میزبانی می نماید را می گذارد با هم بررسی نماییم .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : دی 22, 1394 10:54

استفاده از schema برای ستاره دار کردن مطالب سایت
با استفاده از Schema شما میتوانید مطالب وب سایت خود را در نمایش نتایج جستجو ها ستاره دار کنید . استفاده از Schema بخشی از استراتژی سئو می باشد که نمی توان آن را جدا از آن دانست .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : دی 20, 1394 10:27

شیوه صحیح برچسب گذاری و تگ (tag) گذاری در مطالب وب سایت
آنچه که برچسب ها و یا tag ها برای شما انجام می دهند خرد کردن موضوعات درون وب سایت می باشد در صورتی که دسته بندی ها به اجزای کلی تر در مطالب وب سایت اشاره می کنند .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : دی 19, 1394 09:04

نقش یک نویسنده خوب در دیجیتال مارکتینگ
اگر می خواهید وب سایت شما در کلمات کلیدی مورد نظر در سطر اول نتایج موتورهای جستجو رخ نمایی کند و همیشه در بازاریابی محتوا محور در تجارتتان موفق باشید , همواره نیاز به یک موتور تولید محتوای مناسب و با ارزش خواهید داشت .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : دی 17, 1394 10:05

سئو کلاه سفید یا سئو کلاه خاکستری و یا کلاه سیاه ؟
سئو کلاه سفید , سئو کلاه خاکستری , سئو کلاه سیاه . این ها روش های گوناگون سئو هستند که در این مقاله آن ها را باهم بررسی می نماییم .در سئو کردن سایت روش هایی وجود دارد که برخی از آنها با قوانین و الگوریتم های موتورهای جستجو هماهنگ می باشند و برخی هم خیر .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : دی 12, 1394 10:01

Link Building چیست ؟ موثر ترین شیوه لینک بیلدینگ
مهمترین فرایندی که هر سایت در زمینه بهینه سازی و کسب رتبه های خوب در موتورهای جستجو باید برای آن تلاش کند Link Building ( بخوانید : لینک بیلدینگ ) می باشد .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : دی 06, 1394 09:25

آموزش Keyword planner
ابزای که بوسیله آن می توان به راحتی کلمات کلیدی را جستجو کرد از بین آنها بهترین ها را انتخاب نمود .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : دی 05, 1394 09:23

مهمترین فاکتور شناسایی محتوای با کیفیت در سایت
مهمترین و قطعی ترین عاملی که می توان یک محتوا را با کیفیت و مرغوب شناخت خشنودی کاربران سایت و معرفی سایت شما توسط آنها به دیگران می باشد .

ادامه مطلب...

تاریــــخ : دی 01, 1394 08:51